Черевики -чоботи
Рекомендації :Не купуйте взуття з розрахунком на майбутній рік. Як жартують лікарі-ортопеди: взуття – це необхідне зло для стопи. І в наших силах применшити сили зла. Зимове взуття обирають на 2 розміри більше з розрахунком на товсті колготки або шкарпетки. Таким чином, вільний відстань повинна бути не більше 1-1,5 див. В іншому випадку нога буде мерзнути. В занадто великий взуття дитина нестійкий, йому елементарно важко ходити, відчувати опору: неправильна ходьба – достатній аргумент для відмови від покупки взуття «на виріст».
! Підошва чобота або черевика повинна легко згинатися, забезпечуючи ефект ходьби босоніж, а ще взуття з м'якою підошвою менше ковзає. Іноді підошва надійно приварена до взуття. Бажано, щоб вона була з термоеластопласту (ТЕП). Цей матеріал відноситься до нековзним. ПВХ вважається хорошим матеріалом для підошви, але, на думку виробників (по кількості нарікань від покупців) взуття з підошвою з ПВХ більш холодна й слизька. Якщо нові чобітки, незважаючи на рифлення, все-таки ковзають, спробуйте наступне: нанесіть на підошву епоксидний клей (або звичайний «Момент») і посипте піском.
! Наша зима делится на два «подсезона»: морозы и слякоть. Опыт последних зим (за 5 лет) показывает, что слякоти становится все больше, и ситуация, когда утром -20, а днем +2 уже никого не удивляет. Если ребенок на улице достаточно активен (старше 1,5 лет), возможно, ему потребуется две пары обуви. Если прогулка наполовину «колясочная», лучшим выбором будут кожаные сапоги и валенки. Или сноубутсы.
Липучки і застібки дозволяють регулювати розмір під висоту підйому ноги.
Легкі і зручні
Зроблені по дитячій ніжці