
Штани мембранні червоні Success
399 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: лыжка 164
- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
Підлітковий мембранні штани на флісовій підкладці по всій довжині підійдуть на дорослого чудової якості
Виробник Success Німеччина
Колір червоний
Заміри: 164 на вік 12-14 років підійде і дорослому
довжина від талії до низу 105 см, шийовий шов 80 см, піт 38-45 см, поб 55 см
Високотехнологічна тканина виготовлена так, що не пропускає холод і чудово тримає тепло, дуже практична в догляді, брудозахисний шар дає змогу просто протерти вологою губкою, що забруднилося.
водо-, вітро- і брудовідштовхувальна система.
Як утеплювач використане поліефірне термоволокно, яке є дуже гарним утеплювачем.
Крім цього, вона не вбирає вологу та чудово дихає, тому ідеально сумісна з мембранними тканинами, що вдихає. На внутрішній стороні пояса додатково утеплені мікрофлісом.
У напівкомбінезоні використовується абсорбувальна вода та бруд поверхня BIONIC FINISH ECO
Герметичні шви.
У поясі є гумка, спереду застібка на блискавку та ґудзик з утяжкою гумкою. Є бічні та задні кишені
Стручки на колінах для зручності
Внизу гумка стяжка ширини холоші
Доставка :Україна (Харків): Нова Пошта, УкрПошта. відправка наступного дня після замовлення.
Докладніше http://kids-shoes.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EK Success |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 40/44 |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Фасон штанів | Спортивні штани |
| Колір | Червоний |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Довжина крокового шва | 80 см |
| Ширина по лінії талії | 78 см |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Стан | Вживані |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал підкладки | Термопрокладка |
| Вид утеплювача | Силіконізований синтепон, Тінсулейт |
| Наявність кишень | Так |
| Водовідштовхувальне просочення | Так |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Регулятор розміру по лінії пояса | Так |
| Просочення швів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дитячого одягу | 164 |
| Вид виробу | Напівкомбінезон |
| Розмір дитячого одягу | 158\164 |
| Водонепроникність | 3000 мм |
| Проклеювання швів | Так |
| Регулювання обсягу | Нижня частина штанини, Ширина штанини |
| Снігозахисні регульовані манжети | Так |
| Наявність вітро - снігозахисної спідниці | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44 |
- Ціна: 399 ₴



