
Чоловіча куртка вітровка Crane 50
1 100 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (50) 708-42-81
Марина Вайбер- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова куртка кофта на мікрофлісі чоловіча Crane sport.
Німеччина.
Суперякість.
Перед і капюшон утеплений синтепух під плащівкою, решта пошита з зігріваючої тканини мікрофліс
Відбивні елементи
2 практичні бічні й 1 на грудях кишеня із застібкою-блискавкою
Водовідштовхувальна та водовідштовхувальна система BIONIC-FINISH® ECO
Подовжена задня частина. Подовжені рукави з отвором під руку
матеріал:
100% полиэстер
Заміри кофти : Довжина по спинці 72/68 перед ,рукав 70 см ,ПОГ 58 см
Доставка : по Україні (з Харкова): Нова Пошта, Укріплого відправлення цього ж дня або наступного дня після оформлення замовлення.
Докладніше ознайомитися з асортиментом магазина
Є питання пишіть +380 (50) 708-42-81, VIBER із задоволеннямодин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crane sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/52 |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Довжина виробу по спинці | 72 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Вид толстовок | Худі |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Кофта |
| Склад | 100% поліестер |
| Фасон вирізу горловини | Комір-капюшон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Утеплені | так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




