
Чоловічий светр із рельєфною в'язкою Watson's 52
599 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: Watson's
+380 (50) 708-42-81
Марина Вайбер- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий светр від німецького бренда Watson's
Тканина 100% бавовна
Усередині повністю на байці
Розмір L 52-54 повномірна орієнтуйтеся за вимірами:
довжина по спинці — 72 см, рукав від плеча — 76 см, по грудях — 60 см + тягнеться
Доставка : по Україні (з Харкова): Нова Пошта, Укріплого відправлення цього ж дня або наступного дня після оформлення замовлення.
Докладніше ознайомитися з асортиментом магазина
Є питання пишіть телефонуйте
+380 (50) 708-42-81, VIBER
із задоволеннямource
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Watsons |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид виробу | Светр |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Колір | Бежевий |
| Фасон вирізу горловини | Китайський комір-стійка |
| Силует | Розширений |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 76 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічого одягу | 60 |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



