
Дитячі гумові чобітки George 23/6
499 ₴/пара
- В наявності 1 од.
- Код: резина 23/6
- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
Дитячі — резинові чобітки George.Квіть зелений із зображенням Мордочки та кульок зверху червона окантовка та ручки для легкого одягання на маленькі ніжки
Лита оболонка з ПВХ надійно захищає чобітки від протікання.
Всередині — мікроначес текстиль
Протектор на підошві запобігає ковзанню.
Підходить на високий підйом
Розмірна сітка
23/6 -15 см
УВАГА! Без внутрішнього знімного панчохи та устілки
Зручна підошва зі спеціальною структурою дає змогу легко доглядати за дитячим взуттям батькам.
Сучасні, екологічно безпечні матеріали.
Доставка :По Україні (з Харкова): Нова Пошта, УкрПошта. надсилання наступного дня після оформлення замовлення.
Докладніше ознайомитися з асортиментом магазина
Є питання пишіть телефонуйте
із задоволеннямource
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | George |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Розмір дитячого взуття | 23 |
| Розмір устілки (см) | 15 |
| Довжина устілки | 15 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал верху | Гума |
| Матеріал підошви | Крослайт |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Утеплені | Ні |
| Знімний чобіток | Ні |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Обхват голінища | 26 см |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Протектор | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴/пара



