
Дитячі гумові чоботи LUX PRINT Impidimpi 26-17
479 ₴/пара
- В наявності 1 од.
- Код: Акула 26-17
- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
Дитячі гумові чоботи LUX PRINT EXCLUSIVE Акула ззаду на чобітці поплавець
Гумові чобітки Impidimpi (Польща).
Лита оболонка з ПВХ надійно захищає чобітки від протікання.
Всередині — знімна устілка.
Протектор на підошві запобігає ковзанню.
Підходять на високий підйом.
Розмір гумових чобіток
26 розмір повномірний — 17.2 см зі знімної устілки, без неї +0.5 см
УВАГА! Без внутрішньої знімної панчохи
Доставка :По Україні (з Харкова): Нова Пошта, УкрПошта. надсилання наступного дня після оформлення замовлення.
Докладніше ознайомитися з асортиментом
Є питання пишіть
із задоволеннямource
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impidimpi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір дитячого взуття | 26 |
| Розмір устілки (см) | 16 |
| Довжина устілки | 17 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал верху | Гума |
| Матеріал підошви | ТПУ |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Утеплені | Ні |
| Знімний чобіток | Ні |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Обхват голінища | 27 см |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Протектор | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 479 ₴/пара






