
Дитячі підліткові чоботи Disney LUX
369 ₴/пара
- В наявності 1 од.
- Код: 32,35
+380 (50) 708-42-81
Марина Вайбер- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитські гумові чобітки для дівчинки
LUX PRINT Глянець
Кольори: бузковий у розводи
Гумові чобітки Disney (Польща).
Лита оболонка з ПВХ надійно захищає чобітки від протікання.
Всередині — знімна устілка.
Протектор на підошві запобігає ковзанню.
Підходять на високий підйом.
Розмірна сітка гумових чобіток: повномір
32 розмір — 21 см
34 розмір — 22.3 см проданий
35 розмір — 23.2 см
Вказівні заміри устілки
(з зовнішнього боку устілки можливо +/- до 3 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Disney |
| Країна виробник | Польща |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір дитячого взуття | 32 |
| Розмір устілки (см) | 21 |
| Довжина устілки | 21 см |
| Колір | Фуксія |
| Матеріал верху | Силікон |
| Матеріал підошви | ТПУ |
| Вид устілки | Адаптивна |
| Утеплені | Ні |
| Знімний чобіток | Ні |
| Висота голінища/задника | 21 см |
| Обхват голінища | 33 см |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Протектор | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴/пара





