
Зимові чоботи дитячі Уги синій 21-30
449 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: Угги синий 25-13.5 см
+380 (50) 708-42-81
Марина Вайбер- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячі чоботи Модель Уги сині
Модель підходить на повні ніжки та високий підйом.
Розмірна сітка
25-13.5
26-14.5 проданий
27-15.5
28-16.5
29-17.5
30-18.5
- Низ із термопластичної гуми
- взуття легке!
- У чобітків є зручна танкетка підошва.
- еко хутро (тонкий утеплювач прекрасно зберігає тепло
- цікавий незвичайний дизайн
- Уги зроблені за європейськими стандартами якості
-
Доставка :
Україна (Харків): Нова Пошта, УкрПошта. відправка наступного дня після замовлення.
Ми працює від виробника! Ціни без помічників!
Докладніше http://kids-shoes.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Леопард |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вид взуття | Уггі |
| Розмір дитячого взуття | 25 |
| Розмір устілки (см) | 13,5 |
| Довжина устілки | 13.5 см |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | Пориста гума |
| Висота каблука (см) | 2 |
| Колір | Синій |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Обхват голінища | 28 см |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Прошивка | Так |
| Вид устілки | Хутряна |
| Дихаюча устілка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Зима |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Основні | |
| Стиль | Міський |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Утеплені | так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴/пара

