
Вітровка-бомбер жіноча Anbebyed
500 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (50) 708-42-81
Марина Вайбер- +380 (68) 892-60-44Марина
- +380 (95) 444-27-62Ирина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вітровка-куртка жіноча Anbebyed
Колір чорний
Розмір ХХЛ
довжина 58 см, пог 52,рукав 65 см
Верх-поліестер, підкладка нейлон
2 кишені бічних й одна на лікті
Застібається на блискавку.
Доставка :Україна (Харків): Нова Пошта , УкрПочта. відправка наступного дня після замовлення.
Докладніше ознайомитися з усім асортиментом http://kids-shoes.in.ua
Із задоволеннямворотну на питання Вайбер +380507084281
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andelai |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Складки |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Газетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴







